Hoe is het met?

Via deze pagina volgen wij honden die in kritieke toestand  zijn of extra zorg nodig hebben/hadden.


BINX 24 / 7 News

 Facebook
Lees verder →

VERLOREN ZIEL * ZENA*

Afgelopen jaar werd Zena via een reddingsactie van stichting BINX uit het dodingsstation in Bacau/Romenié gehaald. Zena was zeer ondervoed en had een huidaandoening.Na herstel in een shelter in Romenié kregen wij de mededeling dat Zena absoluut niet plaatsbaar was en dus kansloos vo
Lees verder →

Tat, een zwerfhond op ellenbogen…

“http://www.youtube.com/embed/D0pMBHj4QkA”[/youtube] Montana/Bulgarije: Een jonge man ontdekte toevallig deze hond in Montana op straat en nam  gelukkig direkt een foto.Plaatse dit op facebook en vroeg om hulp.Binnen 5 dagen werd er een transport geregeld om deze arme sta
Lees verder →

UPDATE Ben

Ben verblijft sinds 4 december 2011 in Nederland. De oprichters Julia & Richard hebben Ben zelf in huis genomen. Lees hier de achtergrond van Ben.Ben is inmiddels dus bijna een half jaar in Nederland en is inmiddels een prachtige en vrolijke hond geworden die  volop van kleine en
Lees verder →

UPDATE Riddick

Inmiddels is Riddick goed herstellt en herkennen hem niet meer terug! Wat heeft dit hondje toch allemaal meegemaakt…..en nu een ware metamorphose!Bezonder mooi is dat Riddick geadopteerd is in Bulgarije door onze contactpersoon Miglena die hem gevonden en ook met alle liefde hee
Lees verder →

Bobolina uit Pernik

Bobolina  heeft heel lang moeten wachten.Ze zat  meer dan 9 maanden in de opvang totdat ook voor haar een  gouden mandje gevonden was.In de opvang konden wij zien dat Bobolina een rustige omgeving nodig had.Ze is een zeer sensibel hondje die al het een en ander heeft meegemaakt.Ik
Lees verder →

Update Ben

Sinds 4 december verblijft Ben in Nederland en wordt opgevangen in Almere bij de oprichters van de stichting: Julia en Richard. Het is een vrolijke hond, die overal bij wilt zijn. Hij is wat dominant, maar kan zeer goed overweg met de 2 andere honden in huis. Hij loopt netjes mee
Lees verder →

Update Riddick

Bij deze weer een update van deze oproep voor RIDDICK. Goed bericht is dat het gaat goed met RIDDICK. Hij eet en drinkt steeds beter, maar het blijft kritisch volgens de dierenarts. We moeten deze lieverd even de tijd geven om te herstellen. Hij heeft zo’n vechtlust en begint
Lees verder →
ben4

Hond met een halve onderkaak !

  We kregen vanuit Bourgas het bericht dat er een hond was gevonden met een halve onderkaak ! Onze vrijwilligers zijn hier zeer stellig over; de mens heeft dit gedaan. Wat bezielt iemand toch om een onschuldig dier zo iets aan te doen?! Onze vrijwilligers in Bulgarije doen er a
Lees verder →